Vennligst vent...

VIKTIG
I webshoppen finnes komponenter som kan være en del av en større konfigurasjon. Dersom du er usikker på om du har riktige komponenter, kontakt din Telenor Inpli selger eller sales@telenorinpli.no før du bestiller utstyret.
Vi tar forbehold om at kunden har foretatt en kvalitetssjekk av sine produktbestillinger.
 
For ordre under minimumsgrensen på NOK 1 000,- påløper det et administrasjonsgebyr på NOK 500,-
 
Vi jobber stadig med å forbedre nettbutikken, utvide vårt sortiment og yte enda bedre service til våre kunder. Har du spørsmål til våre produkter, eller det er kategorier du savner, ta kontakt med din selger.
 
    
 
 
 
 
 

ALCADON Katalog

Søk i valgte produsent : 
Søk
Sorter på 
Viser 1-6 av 6 produkter
ALCADON ECS Patchkabel Cat6 UTP Grå  1m
ALCADON ECS Patchkabel Cat6 UTP Grå 1m
SKU: GC6U1.0
Type: Cat6
På lager
ALCADON 1,5m ECS Patchkabel Cat6 UTP Grå
ALCADON 1,5m ECS Patchkabel Cat6 UTP Grå
SKU: GC6U1.5
Type: Cat6
På lager
ALCADON 2.0m ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-SC, Halogenfri Duplex
ALCADON 2.0m ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-SC, Halogenfri Duplex
SKU: LC-SC/2
Type: Fiber
På lager
ALCADON 3.0m ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-SC, Halogenfri Duplex
ALCADON 3.0m ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-SC, Halogenfri Duplex
SKU: LC-SC/3
Type: Fiber
På lager
ALCADON One-Click cleaner SC Rengjøringsverktøy
ALCADON One-Click cleaner SC Rengjøringsverktøy
SKU: 8500-05-0001MZ
Type: Rengjøring
På lager
ALCADON One-Click cleaner DLC Rengjøringsverktøy Duplex LC
ALCADON One-Click cleaner DLC Rengjøringsverktøy Duplex LC
SKU: 8500-05-0008MZ
På lager
Viser 1-6 av 6 produkter