Vennligst vent...

VIKTIG
I webshoppen finnes komponenter som kan være en del av en større konfigurasjon. Dersom du er usikker på om du har riktige komponenter, kontakt din Telenor Inpli selger eller sales@telenorinpli.no før du bestiller utstyret.
Vi tar forbehold om at kunden har foretatt en kvalitetssjekk av sine produktbestillinger.
 
For ordre under minimumsgrensen på NOK 1 000,- påløper det et administrasjonsgebyr på NOK 500,-
 
Vi jobber stadig med å forbedre nettbutikken, utvide vårt sortiment og yte enda bedre service til våre kunder. Har du spørsmål til våre produkter, eller det er kategorier du savner, ta kontakt med din selger.
 
    
 
 
 
 
 

Cisco kompatible 10G transceivere

Sorter på 
Viser 1-54 av 54 produkter
SMARTOPTICS
På lager  = På lager
Ikke på lager  = Ikke på lager
SmartOptics SFP+, DAC, 30AWG, 0.5m, passive
SmartOptics SFP+, DAC, 30AWG, 0.5m, passive
SKU: SO-SFP-10GE-CU0.5M-SOP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, Twinaxcable, passive, 30AWG, 1m
SmartOptics SFP+, Twinaxcable, passive, 30AWG, 1m
SKU: SO-SFP-10GE-CU1M-SOP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-SR, 850nm, MM, DDM, 4.3dB, 300m
SmartOptics SFP+, 10GBase-SR, 850nm, MM, DDM, 4.3dB, 300m
SKU: SO-SFP-10GE-SR-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, Twinaxcable, passive, 30AWG, 2m
SmartOptics SFP+, Twinaxcable, passive, 30AWG, 2m
SKU: SO-SFP-10GE-CU2M-SOP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, Twinaxcable, passive, 30AWG, 3m
SmartOptics SFP+, Twinaxcable, passive, 30AWG, 3m
SKU: SO-SFP-10GE-CU3M-SOP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 9.2dB, 10km 
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 9.2dB, 10km 
SKU: SO-SFP-10GE-LR-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR,  1310nm, SM, DDM, 11dB, 20km
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 11dB, 20km
SKU: CIS SFP-10GE-LR20-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR,  1310nm, SM, DDM, 6.2dB, 10km
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 6.2dB, 10km
SKU: CIS SO-SFP-10GE-LR-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, BIDI, 10GBase, TX/ RX=1330/ 1270nm, DDM, 12dB, 20km, LC
SmartOptics SFP+, BIDI, 10GBase, TX/ RX=1330/ 1270nm, DDM, 12dB, 20km, LC
SKU: SO-SFP-10GE-BX20D-3327-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, BIDI, 10GBase, TX/ RX=1270/ 1330nm, DDM, 12dB, 20km, LC
SmartOptics SFP+, BIDI, 10GBase, TX/ RX=1270/ 1330nm, DDM, 12dB, 20km, LC
SKU: SO-SFP-10GE-BX20D-2733-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics X2 to SFP+ converter module (used together with SFP+)
SmartOptics X2 to SFP+ converter module (used together with SFP+)
SKU: CIS CVR-X2-SR-SOP
Produkt: Mediekonverterere
Ikke på lager
SmartOptics X2-CVR+SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 9.2dB, 10km 
SmartOptics X2-CVR+SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 9.2dB, 10km 
SKU: CVR-X2-LR-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics X2 to SFP+ converter module (used together SFP+)
SmartOptics X2 to SFP+ converter module (used together SFP+)
SKU: CIS CVR-X2-LR-SOP
Produkt: Mediekonverterere
Ikke på lager
SmartOptics X2-CVR+SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 11dB, 20km 
SmartOptics X2-CVR+SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 11dB, 20km 
SKU: CVR-X2-LR20-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR,  CWDM 1330nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, CWDM 1330nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-LR40-C33-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR,  CWDM 1310nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, CWDM 1310nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-LR40-C31-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR,  CWDM 1270nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, CWDM 1270nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-LR40-C27-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR,  CWDM 1290nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, CWDM 1290nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-LR40-C29-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 10km, RXsensitivity-22dBm
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 10km, RXsensitivity-22dBm
SKU: SO-SFP-10GE-LR-HRX-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR,  CWDM 1450nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, CWDM 1450nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-LR40-C45-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR,  CWDM 1390nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, CWDM 1390nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-LR40-C39-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR,  CWDM 1410nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, CWDM 1410nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-LR40-C41-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR,  CWDM 1430nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, CWDM 1430nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-LR40-C43-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR,  CWDM 1350nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, CWDM 1350nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-LR40-C35-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR,  CWDM 1370nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, CWDM 1370nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-LR40-C37-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics X2-CVR+SFP+, 10GBase-LR, CWDM1270nm-1330nm, SM, DDM, 11dB, 10km
SmartOptics X2-CVR+SFP+, 10GBase-LR, CWDM1270nm-1330nm, SM, DDM, 11dB, 10km
SKU: CVR-X2-LR10-CYY-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics X2-CVR+SFP+, 10GBase-LR, CWDM1270nm-1330nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SmartOptics X2-CVR+SFP+, 10GBase-LR, CWDM1270nm-1330nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SKU: CVR-X2-LR40-CYY-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER,  CWDM 1470nm-1610nm,  SM, DDM, 14dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER, CWDM 1470nm-1610nm, SM, DDM, 14dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-ER-C49-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER,  CWDM 1510nm, SM, DDM, 14.8dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER, CWDM 1510nm, SM, DDM, 14.8dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-ER-C51-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER, CWDM1470nm-1590nm, SM, DDM, 14dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER, CWDM1470nm-1590nm, SM, DDM, 14dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-ER-C59-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER, CWDM1470nm-1610nm, SM, DDM, 14dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER, CWDM1470nm-1610nm, SM, DDM, 14dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-ER-C61-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER,  CWDM 1470nm, SM, DDM, 14.8dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER, CWDM 1470nm, SM, DDM, 14.8dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-ER-C47-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER,  CWDM 1530nm, SM, DDM, 14.8dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER, CWDM 1530nm, SM, DDM, 14.8dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-ER-C53-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER,  CWDM 1570nm, SM, DDM, 14.8dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER, CWDM 1570nm, SM, DDM, 14.8dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-ER-C57-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER,  CWDM 1550nm, SM, DDM, 14.8dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER, CWDM 1550nm, SM, DDM, 14.8dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-ER-C55-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER,  DWDM 100GHz, SM, DDM, 14dB, 40km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ER, DWDM 100GHz, SM, DDM, 14dB, 40km
SKU: T-SFP-10GE-ER-D9290-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics X2-CVR+SFP+, 10GBase-LR, CWDM1350nm-1610nm, SM, DDM, 11dB, 10km
SmartOptics X2-CVR+SFP+, 10GBase-LR, CWDM1350nm-1610nm, SM, DDM, 11dB, 10km
SKU: CVR-X2-LR10-CXX-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR,  CWDM 1510nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR, CWDM 1510nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SKU: SO-SFP-10GE-ZR-C51-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR,  CWDM 1570nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR, CWDM 1570nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SKU: SO-SFP-10GE-ZR-C57-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR,  CWDM 1530nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR, CWDM 1530nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SKU: SO-SFP-10GE-ZR-C53-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR,  CWDM 1470nm-1610nm,  SM, DDM, 23dB, 70km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR, CWDM 1470nm-1610nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SKU: SO-SFP-10GE-ZR-C59-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR,  CWDM 1470nm-1610nm,  SM, DDM, 23dB, 70km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR, CWDM 1470nm-1610nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SKU: SO-SFP-10GE-ZR-C55-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR, CWDM1470nm-1610nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR, CWDM1470nm-1610nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SKU: SO-SFP-10GE-ZR-C61-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR,  CWDM 1470nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR, CWDM 1470nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SKU: SO-SFP-10GE-ZR-C47-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR,  CWDM 1490nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SmartOptics SFP+, 10GBase-ZR, CWDM 1490nm, SM, DDM, 23dB, 70km
SKU: SO-SFP-10GE-ZR-C49-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics X2-CVR+SFP+, 10GBase-LR, CWDM1350nm-1450nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SmartOptics X2-CVR+SFP+, 10GBase-LR, CWDM1350nm-1450nm, SM, DDM, 16dB, 40km
SKU: CVR-X2-LR40-CXX-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SOP
SOP SFP+, 10GBase-SR,  850nm, MM, DDM, 5.1dB, 300m@OM3
SOP SFP+, 10GBase-SR, 850nm, MM, DDM, 5.1dB, 300m@OM3
SKU: SO-SFP-10GE-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SOP SFP+, 10GBase-LR,  1310nm, SM, DDM, 6.2dB, 10km
SOP SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 6.2dB, 10km
SKU: SO-SFP-10GE-LR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SOP SFP+, 10GBase-LR,  1310nm, SM, DDM, 11.4dB, 20km
SOP SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 11.4dB, 20km
SKU: SO-SFP-10GE-LR20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SOP SFP+, 10GBase-LRM,  1310nm MM, DDM, 3.5dB, 220m, requires EDC
SOP SFP+, 10GBase-LRM, 1310nm MM, DDM, 3.5dB, 220m, requires EDC
SKU: SO-SFP-10GE-LRM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SOP SFP+, BIDI, 10GBase, TX/ RX=1330/ 1270nm,  SM, DDM, 9dB, 10km, LC
SOP SFP+, BIDI, 10GBase, TX/ RX=1330/ 1270nm, SM, DDM, 9dB, 10km, LC
SKU: SO-SFP-10GE-BX10D-3327
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SOP SFP+, BIDI, 10GBase, TX/ RX=1270/ 1330nm,  SM, DDM, 9dB, 10km, LC
SOP SFP+, BIDI, 10GBase, TX/ RX=1270/ 1330nm, SM, DDM, 9dB, 10km, LC
SKU: SO-SFP-10GE-BX10D-2733
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SOP SFP+, 10GBase-ER,  1550nm, SM, DDM, 14.8dB, 40km
SOP SFP+, 10GBase-ER, 1550nm, SM, DDM, 14.8dB, 40km
SKU: SO-SFP-10GE-ER
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SOP SFP+, 10GBase-ZR,  1550nm, SM, DDM, 23dB, 80km
SOP SFP+, 10GBase-ZR, 1550nm, SM, DDM, 23dB, 80km
SKU: SO-SFP-10GE-ZR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
Viser 1-54 av 54 produkter