Vennligst vent...

VIKTIG
I webshoppen finnes komponenter som kan være en del av en større konfigurasjon. Dersom du er usikker på om du har riktige komponenter, kontakt din Telenor Inpli selger eller sales@telenorinpli.no før du bestiller utstyret.
Vi tar forbehold om at kunden har foretatt en kvalitetssjekk av sine produktbestillinger.
 
For ordre under minimumsgrensen på NOK 1 000,- påløper det et administrasjonsgebyr på NOK 500,-
 
Vi jobber stadig med å forbedre nettbutikken, utvide vårt sortiment og yte enda bedre service til våre kunder. Har du spørsmål til våre produkter, eller det er kategorier du savner, ta kontakt med din selger.
 
    
 
 
 
 
 

Cisco kompatible 1G transceivere

Sorter på 
Viser 1-4 av 4 produkter
SMARTOPTICS
På lager  = På lager
Ikke på lager  = Ikke på lager
SmartOptics SFP, 1.25GbpsGigE, 850nm, MM, DDM, 7dB, 550m
SmartOptics SFP, 1.25GbpsGigE, 850nm, MM, DDM, 7dB, 550m
SKU: SO-SFP-1000BASE-SXD-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP, 1.25GbpsGigE, 1310nm, SM/ MM, DDM, 10dB, 10km
SmartOptics SFP, 1.25GbpsGigE, 1310nm, SM/ MM, DDM, 10dB, 10km
SKU: SO-SFP-1000BASE-LXD-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP, 1/ 10GBase-SR, MM, DDM, 850nm, 7.5dB@1.25Gbps, 5.1dB@10.3Gbps, 300m
SmartOptics SFP, 1/ 10GBase-SR, MM, DDM, 850nm, 7.5dB@1.25Gbps, 5.1dB@10.3Gbps, 300m
SKU: SO-SFP-1G-10G-SR-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP, 1/ 10GBase-LR, SM, DDM, 1310nm, 11.5dB@1.25Gbps, 8.4dB@10.3Gbps, 10km
SmartOptics SFP, 1/ 10GBase-LR, SM, DDM, 1310nm, 11.5dB@1.25Gbps, 8.4dB@10.3Gbps, 10km
SKU: SO-SFP-1G-10G-LR-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
Viser 1-4 av 4 produkter