Vennligst vent...

VIKTIG
I webshoppen finnes komponenter som kan være en del av en større konfigurasjon. Dersom du er usikker på om du har riktige komponenter, kontakt din Telenor Inpli selger eller sales@telenorinpli.no før du bestiller utstyret.
Vi tar forbehold om at kunden har foretatt en kvalitetssjekk av sine produktbestillinger.
 
For ordre under minimumsgrensen på NOK 1 000,- påløper det et administrasjonsgebyr på NOK 500,-
 
Vi jobber stadig med å forbedre nettbutikken, utvide vårt sortiment og yte enda bedre service til våre kunder. Har du spørsmål til våre produkter, eller det er kategorier du savner, ta kontakt med din selger.
 
    
 
 
 
 
 

OEM Katalog

Søk i valgte produsent : 
Søk
Sorter på 
Viser 1-2 av 2 produkter
OEM Fiberpatchkabel,  LC/SC, Duplex, 10 meter Halogenfri,  50/125
OEM Fiberpatchkabel, LC/SC, Duplex, 10 meter Halogenfri, 50/125
SKU: LC-SC/10/50
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
Ikke på lager
OEM Fiberpatchkabel,  LC/LC, Duplex, 15 meter Halogenfri,  62,5/125,
OEM Fiberpatchkabel, LC/LC, Duplex, 15 meter Halogenfri, 62,5/125,
SKU: LC-LC/15
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
Ikke på lager
Viser 1-2 av 2 produkter