Vennligst vent...

VIKTIG
I webshoppen finnes komponenter som kan være en del av en større konfigurasjon. Dersom du er usikker på om du har riktige komponenter, kontakt din Telenor Inpli selger eller sales@telenorinpli.no før du bestiller utstyret.
Vi tar forbehold om at kunden har foretatt en kvalitetssjekk av sine produktbestillinger.
 
For ordre under minimumsgrensen på NOK 1 000,- påløper det et administrasjonsgebyr på NOK 500,-
 
Vi jobber stadig med å forbedre nettbutikken, utvide vårt sortiment og yte enda bedre service til våre kunder. Har du spørsmål til våre produkter, eller det er kategorier du savner, ta kontakt med din selger.
 
    
 
 
 
 
 

SFP+

Sorter på 
Viser 1-60 av 67 produkter 1 2 Neste
CISCO
På lager  = På lager
Ikke på lager  = Ikke på lager
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2 METER . CABL
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2 METER . CABL
SKU: SFP-H10GB-CU2M=
Produkt: Direct Attach Cable
På lager
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2.5 METER . CABL
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2.5 METER . CABL
SKU: SFP-H10GB-CU2-5M=
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 1.5 METER                        IN ACCS
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 1.5 METER IN ACCS
SKU: SFP-H10GB-CU1-5M=
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager
CISCO 10GBASE Active Optical SFP+ C
CISCO 10GBASE Active Optical SFP+ C
SKU: SFP-10G-AOC2M=
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
Ikke på lager
CISCO 10GBASE ACTIVE OPTICAL SFP+ CABLE 1M                    IN ACCS
CISCO 10GBASE ACTIVE OPTICAL SFP+ CABLE 1M IN ACCS
SKU: SFP-10G-AOC1M=
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
Ikke på lager
CISCO 10GBASE ACTIVE OPTICAL SFP+ CABLE, 3M                        IN EXT
CISCO 10GBASE ACTIVE OPTICAL SFP+ CABLE, 3M IN EXT
SKU: SFP-10G-AOC3M=
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
Ikke på lager
CISCO 10GBASE ACTIVE OPTICAL SFP+ CABLE 7M                    IN ACCS
CISCO 10GBASE ACTIVE OPTICAL SFP+ CABLE 7M IN ACCS
SKU: SFP-10G-AOC7M=
Type: Ethernet  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
Ikke på lager
CISCO 10GBASE ACTIVE OPTICAL SFP+ CABLE 5M                    IN ACCS
CISCO 10GBASE ACTIVE OPTICAL SFP+ CABLE 5M IN ACCS
SKU: SFP-10G-AOC5M=
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
Ikke på lager
CISCO 10GBASE ACTIVE OPTICAL SFP+ CABLE 10M                        IN ACCS
CISCO 10GBASE ACTIVE OPTICAL SFP+ CABLE 10M IN ACCS
SKU: SFP-10G-AOC10M=
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE ENTERPRISE-CLASS                 IN EXT
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE ENTERPRISE-CLASS IN EXT
SKU: SFP-10G-SR-S=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
CISCO 10GBASE-LR SFP MODULE ENTERPRISE-CLASS                 IN EXT
CISCO 10GBASE-LR SFP MODULE ENTERPRISE-CLASS IN EXT
SKU: SFP-10G-LR-S=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE FOR EXTEN DED TEMP RANGE                   IN EXT
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE FOR EXTEN DED TEMP RANGE IN EXT
SKU: SFP-10G-SR-X=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-LR SFP MODULE FOR EXTEN DED TEMP RANGE                   IN EXT
CISCO 10GBASE-LR SFP MODULE FOR EXTEN DED TEMP RANGE IN EXT
SKU: SFP-10G-LR-X=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO SFP+ BIDIRECTIONAL FOR 10KM DOWNSTREAM                       IN ACCS
CISCO SFP+ BIDIRECTIONAL FOR 10KM DOWNSTREAM IN ACCS
SKU: SFP-10G-BXD-I=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO FP+ BIDIRECTIONAL FOR 10KM UPS IN EXT
CISCO FP+ BIDIRECTIONAL FOR 10KM UPS IN EXT
SKU: SFP-10G-BXU-I=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO "10GBASE-ER SFP Module, Enterpr"
CISCO "10GBASE-ER SFP Module, Enterpr"
SKU: SFP-10G-ER-S=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO CWDM 1590 nm SFP+ 10 Gigabit E
CISCO CWDM 1590 nm SFP+ 10 Gigabit E
SKU: CWDM-SFP10G-1590=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO CWDM 1550 nm SFP+ 10 Gigabit E
CISCO CWDM 1550 nm SFP+ 10 Gigabit E
SKU: CWDM-SFP10G-1550=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO CWDM 1570 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
CISCO CWDM 1570 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
SKU: CWDM-SFP10G-1570=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO CWDM 1530 nm SFP+ 10 Gigabit E
CISCO CWDM 1530 nm SFP+ 10 Gigabit E
SKU: CWDM-SFP10G-1530=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO CWDM 1510 nm SFP+ 10 Gigabit E
CISCO CWDM 1510 nm SFP+ 10 Gigabit E
SKU: CWDM-SFP10G-1510=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO CWDM 1470 nm SFP+ 10 Gigabit E
CISCO CWDM 1470 nm SFP+ 10 Gigabit E
SKU: CWDM-SFP10G-1470=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO CWDM 1610 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
CISCO CWDM 1610 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
SKU: CWDM-SFP10G-1610=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO CWDM 1490 nm SFP+ 10 Gigabit E
CISCO CWDM 1490 nm SFP+ 10 Gigabit E
SKU: CWDM-SFP10G-1490=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO "10GBASE-ZR SFP Module, Enterpr"
CISCO "10GBASE-ZR SFP Module, Enterpr"
SKU: SFP-10G-ZR-S=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO SFP+ BIDIRECTIONAL FOR 40KM UPSTREAM                         IN EXT
CISCO SFP+ BIDIRECTIONAL FOR 40KM UPSTREAM IN EXT
SKU: SFP-10G-BX40U-I=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO SFP+ BIDIRECTIONAL FOR 40KM DOWNSTREAM                       IN EXT
CISCO SFP+ BIDIRECTIONAL FOR 40KM DOWNSTREAM IN EXT
SKU: SFP-10G-BX40D-I=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1558.98 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1558.98 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-58.98=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1550.92 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1550.92 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-50.92=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1561.41 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1561.41 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-61.41=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1556.55 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1556.55 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-56.55=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1543.73 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1543.73 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-43.73=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1539.77 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1539.77 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-39.77=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1546.92 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1546.92 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-46.92=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1553.33 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1553.33 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-53.33=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1549.32 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1549.32 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-49.32=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1555.75 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1555.75 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-55.75=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1559.79 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1559.79 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-59.79=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1538.19 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1538.19 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-38.19=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1530.33 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1530.33 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-30.33=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1560.61 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1560.61 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-60.61=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1554.13 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1554.13 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-54.13=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1554.94 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1554.94 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-54.94=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1551.72 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1551.72 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-51.72=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1552.52 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1552.52 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-52.52=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1533.47 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1533.47 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-33.47=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1540.56 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1540.56 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-40.56=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1544.53 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1544.53 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-44.53=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1558.17 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1558.17 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-58.17=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1548.51 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1548.51 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-48.51=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1557.36 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1557.36 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-57.36=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1534.25 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1534.25 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-34.25=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1535.04 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1535.04 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-35.04=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1532.68 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1532.68 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-32.68=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1531.12 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1531.12 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-31.12=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1531.90 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1531.90 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-31.90=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1535.82 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1535.82 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-35.82=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1542.14 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1542.14 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-42.14=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1541.35 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1541.35 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-41.35=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-DWDM 1546.12 nm SFP10
CISCO 10GBASE-DWDM 1546.12 nm SFP10
SKU: DWDM-SFP10G-46.12=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
Viser 1-60 av 67 produkter 1 2 Neste